• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

SATILIK İŞYERİ

İhsaniye Bursa'da merkeze yakın son derece gelişmiş, modern bir yapılanmaya sahip mahalledir. Gerek sistemli kalkınması gerekse nüfus yoğunluğunun fazla olması bu beldeye hareketlilik kazandırmaktadır. 
 
Bursa ve çevresinde, son dönemde planlı yayılma ile dikkat çeken inşaat sektörü sadece ev ve daire değil iş yerlerini de satışa sunmuştur. İhsaniye satılık işyeri merkeze yakın olma ayrıcalığının yanı sıra kalabalık ve hareketli cadde ve sokaklarda prim yapacak niteliklere sahip olması diğer bir özelliğidir. 
 
İhsaniye satılık işyeri sahibi olmak, ister kendiniz işletin, ister kiraya verin her zaman size akar sağlayacak bir yatırım olacaktır. İhsaniye'nin merkeze yakın olması dışında semtin de modern ve nitelikli olması ilerleyen yıllarda satmayı dahi düşünseniz, size almış olduğunuz fiyatın çok üzerinde hatta katlayarak geri dönecektir. Alacağınız iş yeri ister ofis tarzında küçük bir mekan olsun, ister market bile açabilecek büyüklükte olsun tamamen sizin olanaklarınız dahilinde yapacağınız tercihe göre seçenekler bulunmaktadır. 
 
İhsaniye satılık işyeri hayallerinizin başlayacağı ilk durak olabilir. Çünkü iş yeri satın almak çifte yatırımdır. Yani bir taraftan iş yeri değer kazanmayı sürdürürken kendi iş yerinizde kendi işinizi yapma fırsatı yakalama keyfini yaşamak ya da kiraya vererek düzenli bir gelir elde etmek hiçte fena olmayacaktır. www.ihsaniyesatilikdaire.com.tr; ev, arsa, iş yeri, daire gibi seçenekleri içeren bir site olup, her bütçeye uygun emlak bulmak mümkündür.