• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

KİRALIK DAİRE

Emlak sektörü Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çok rağbet gören bir sektördür. Oturacağınız evin özelliklerine göre tüm seçenekleri size sunacak olan emlak danışmanlarıdır. 
 
Emlak danışmanlığı büroları sektördeki yerini alabilmek için müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına yarış haline girmektedirler. Kiralık ev ararken her müşterinin oturacağı evde aradığı özellikler farklılık göstermektedir. Metre karesine, semtine ve özelliklerine göre kiralık evlerin fiyatları değişmektedir. Kiralık ev seçerken işe, okula ve toplu taşıt araçlarına yakın olmasına özen gösterilmektedir. Bu özelliklerin de olması artı fiyat anlamına gelmektedir. Bursa ilinde ikamet etmek istiyorsanız Bursa'nın en güzel semtlerinden olan Nilüfer semtinde yer alan İhsaniye mahallesinde İhsaniye Kiralık Daire fiyatlarına bakmanız doğru olacaktır. 
 
Burada bulunan konutlar site halinde olup, geniş bahçeleri bulunmaktadır. Çocuklarınızın rahatlıkla oynayabileceği oyun alanları bulunmaktadır. Konutlar son sistem inşaat malzemeleri ile inşa edilmiş olup, en önemli unsur olan güvenlik sisteminin de bulunmasıdır. İhsaniye mahallesinden şehir içine her türlü ulaşım bulunmaktadır. Mudanya’nın da İhsaniye mahallesine çok yakın olması sebebiyle yaz aylarında denizin mavisi ile de buluşmanız mümkündür. Kısacası günübirlik denize gidip gelme imkanınız da bulunmaktadır. İhsaniye Kiralık Daire fiyatlarını gözden geçirmenizde fayda vardır. Genci ve yaşlısı bu mahallede oturmanın istek ve arzusunu taşımaktadır. 
 
Ayrıca Bursa üniversite öğrencilerinin de tercih ettiği bir şehirdir. Bu nedenle de buralardan daire kiralamak isteyen öğrencilerin de tercih ettiği bir semt olan Nilüfer semtinde İhsaniye Kiralık Daire özellikleri 1+1,2+1,3+1 ve benzeri şeklinde değişim göstermektedir.