• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

BURSA İNŞAAT FİRMALARI

Ülkemizde inşaat sektörü ekonomik büyümenin ivme gücünü oluşturmaya devam ederken, ülkenin birçok yerinde gayrimenkul sektörünü hareketlendiren başarılı projeler gerçekleştirilmektedir. Bursa’da ülkemizin güzel bir şehri olarak inşaat sektöründeki devingen süreçten faydalanarak birçok projenin çekici merkezi haline gelmiştir. Bursa inşaat firmaları içindeki köklü ve kurumsal firmalarından olan Emiroğulları İnşaat’da satış ve pazarlama olarak başladığı faaliyet alanını yapı müteahhitliği ile sürdürmekte olup birçok başarılı projeye imza atmıştır. 

 

Dış ticaret faaliyetleri, doğal taş tedariki, mühendislik hizmetleri ve deneyimli personeliyle değerli müşterilerine yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Bursa Osmangazi’deki merkez ve satış ofisiyle müşterilere uygun taahhüt proje ve çözümleri, mühendislik hizmetleri ve yapı ürünleri tedarikini sürdürmektedir. Aynı zamanda web sitesinden e-mail yoluyla 7/24 ulaşmanız mümkün olduğu gibi telefonlardan da ulaşarak iş projeleri ve bitmiş konutlarla ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz. Bu açıdan emlak sektöründeki firmalarla da geniş bir teatide bulunmaktayız. Bursa inşaat firmaları içinde saygın bir yeri vardır. 

 

Bursa inşaat firmaları gibi bu firma da emlak projelerini müşterilerin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşam mekanları edinmede titiz davranmaktadır. Bu yönde Çalı ve Nilüfer gibi önemli projeler de yapılmıştır. Aynı zamanda lüks konut sektöründe de faaliyetleri söz konusudur. Ayrıca gayrimenkul değerleme uzmanlarının da belirttiği gibi, Bursa ilimiz yatırım için çok güzel fırsatlar sunmakta olup, önemli fiyat artışıyla gayrimenkul yatırımcılarını sevindirmiştir. Bu açıdan da Bursa’da yatırım amaçlı yararlanmanızı öneririz. Aynı zamanda bahçe içi konut bulmakta güçlük çekiyorsanız, buradaki fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Web sitesindeki satılık daire ve rezidans fiyat tekliflerini de incelemenizi tavsiye ederiz.